Meniu

SKYRYBŲ CENTRAS – GREITOS IR PIGIOS SKYRYBOS

Šeima – visuomenės ląstelė, kurią reikia saugoti ir branginti, nes jai iširus susilpnėja visuomenė bei pati valstybė. Santuokos nutraukimas – visuomet atsakingas ir nelengvas žingsnis, paliekantis padarinius visam gyvenimui, todėl skirtis poros turėtų tik išbandžiusios visus įmanomus būdus pagerinti savo santykius.

Jei vis dėlto nesugebėjote išspręsti savo problemų, o gyvenimas kartu pavirto pragaru, nusprendėte, kad skyrybos yra mažesnis blogis – teks pradėti ilgą ir sudėtingą skyrybų procesą. Kad jis būtų trumpesnis ir sklandesnis, vertėtų pasirinkti patikimus šios srities specialistus. Kaip okulistas yra akių, o ne ausų gydytojas, taip ,,Skyrybų centras‘‘ specializuojasi būtent skyrybų srityje. Mūsų patirtis – 16 metų, mes pirmieji pradėjome propaguoti greitas ir pigias skyrybas, o kad dirbame efektyviai, liudija įsikūrusios naujos įmonės, naudojančios mūsų šūkius ir darbo principus.

Maloniai kviečiame kreiptis į ,,Skyrybų centrą‘‘, jei norite nutraukti santuoką, padalyti turtą, prisiteisti savo vaikams išlaikymą, jį padidinti arba sumažinti, jei norite vaikų išlaikymą ar jo skolą prisiteisti turtu, jei norite, kad Jums ir vaikams iki jų pilnametystės būtų leista gyventi sutuoktinio bute, jei norite prisiteisti išlaikymą pilnamečiui vaikui, kuris yra moksleivis ar studentas, jei norite nustatyti ar nuginčyti vaiko tėvystę. ,,Skyrybų centras‘‘ taip pat padeda išieškoti skolą ar žalą teisminiu ir neteisminiu būdais, paruošia reikiamus procesinius dokumentus, atstovauja teismuose ir kitose institucijose.

Profesionaliai ir racionaliai dirbantis mūsų centras objektyviai įvertins Jūsų galimybes byloje, parinks tinkamus įrodymus, padės susitaikyti su praradimais, taupyti laiką bei trumpinti pačią bylą. Jums net nebūtina dalyvauti teisme – už Jus tai gali padaryti mūsų centre dirbantys skyrybų profesionalai - detektyvai, gydytojai-psichologai, ekonomistai, turto vertintojai, turintys didelę patirtį skyrybų bylose, principingai ir pasiaukojamai ginantys savo klientų teises ir interesus. Per savo veiklą negavome nė vieno skundo dėl savo paslaugų kokybės. Konkurentai klientus nukreipia pas mus, jei pamato, kad skyrybų, išlaikymo, išieškojimo, vaiko gyvenamosios vietos ir kitų problemų patys išspręsti nesugebės.

Centro darbuotojai dirba ne tik profesionaliai ir greitai, bet ir pigiai. ,,Skyrybų centro‘‘ paslaugos net kelis kartus mažesnės nei teisingumo ministro 2004 m. balandžio 2 d. įsakymu Nr. 1R-85 patvirtintos maksimalios dokumentų rengimo kainos, nustatytos teisės profesionalams. Kiek Jums kainuos skyrybos, priklauso nuo daugybės dalykų. Pigiausios – nuo 59,92 €. – skyrybos bendru sutarimu, kai sutuoktiniai neturi dalytino turto ir paskolų. Jeigu skyrybos vyksta ,,karo keliu‘‘, kaina gali sudaryti nuo 289,62 €. ir brangiau, šią sumą galima sumokėti dalimis. Iš šios sumos mes mokame visus mokesčius, valstybines rinkliavas už dokumentų gavimą, taigi mums lieka maždaug pusė. Mes dirbame 2-3 kartus pigiau negu kiti teisės profesionalai ir tūkstančiai žmonių mus pasirinko būtent dėl pigumo, kokybės ir greitumo. Atkreipkite dėmesį, kad vien tik žyminis mokestis valstybei gali sudaryti kelis ar keliasdešimt tūkstančių eurų, ir mes tikrai mokėsime padaryti taip, kad šis mokestis būtų sumažintas dešimtis kartų.

Sensacija!!! Ypatingai sunkioms byloms suteikiame kreditus.

Paveskite tvarkyti visus skyrybų reikalus ,,Skyrybų centrui‘‘, nes Lietuva pirmauja pagal skyrybų skaičių, o mūsų centras pirmauja Lietuvoje pagal sėkmingai baigtas skyrybų bylas ir paruoštus skyrybų dokumentus. Pasiekėme skyrybų rekordą – porą išskyrėme per 3 dienas, o iš viso esame padėję daugiau kaip 30 000 žmonių.

,,Skyrybų centro‘‘ filialų yra devyniuose Lietuvos miestuose, kad prireikus visada būtume šalia Jūsų. Galime Jums padėti, net jei Jūs ar Jūsų sutuoktinis gyvena užsienyje arba santuoka yra sudaryta ne Lietuvoje.

Skyrybų centras Jums padės vaikų išlaikymo, tėvystės nustatymo arba nuginčijimo klausimais:

 • jei norite prisiteisti savo vaikams išlaikymą;
 • jei norite padidinti teismo jau priteistą vaikams išlaikymo dydį;
 • jei norite sumažinti teismo priteistą vaikams išlaikymo dydį;
 • jei norite prisiteisti vaikų išlaikymo skolą už 3 pastaruosius metus;
 • jei norite vaikų išlaikymą ar jo skolą prisiteisti turtu;
 • jei norite, kad Jums ir vaikams iki jų pilnametystės būtų leista gyventi sutuoktinio bute (uzufrukto teisė);
 • jei norite prisiteisti išlaikymą pilnamečiui vaikui, kuris yra moksleivis ar studentas;
 • jei norite nustatyti vaiko tėvystę;
 • jei norite nuginčyti vaiko tėvystę;
 • jei norite, kad teismas taikytų laikinąsias apsaugos priemones, t. y. jei dar iki teismo sprendimo norite:

  * prisiteisti iš sutuoktinio vaikų išlaikymą;

  * kad sutuoktinis iki teismo gyventų atskirai;

  * vaikų gyvenamoji vieta būtų nustatyta su Jumis;

 • areštuoti turtą, kol bus išspręstas turto nuosavybės ar vaikų išlaikymo užtikrinimo klausimas;
 • uždrausti sutuoktiniui matytis su vaikais ar lankytis tam tikrose vietose.

Atminkite, jei sutuoktinis vaikams nemoka išlaikymo (alimentų), jį mokės Vaikų išlaikymo fondas.


Teikiame skolų prevencijos, atsiskaitymų administravimo, įmonės spaudo paslaugas, parenkame tinkamiausią žalos ar skolos išieškojimo priemonę, padedame išieškoti skolą ar žalą teisminiu ar neteisminiu būdu, įvertiname ir informuojame apie žalos ar skolos išieškojimo tikimybę ir susijusias rizikas, skolininko ar kreditoriaus mokumą, tarpininkaujame santykiuose su skolininkais ar kreditoriais, antstoliais ir notarais, paruošiame reikiamus procesinius dokumentus teismui, suteikiame teisines konsultacijas, pirmines išvadas, atstovaujame teismuose ir kitose institucijose.

Teikiame įmonių steigimo, registravimo, likvidavimo, prekių ženklų, pramoninio dizaino registravimo, įmonių teisinio aptarnavimo paslaugas, konsultuojame sutarčių, darbo, paveldėjimo, šeimos teisinių santykių ir kitais Jums rūpimais klausimais.

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044