Meniu
> Skyrybos > Kiek kainuoja skyrybos?

Kiek kainuoja skyrybos?

Jeigu žmonėms būtina išsiskirti ir jei abu jie sutinka - tai kaina gali sudaryti nuo 25 iki 1440 €. su visais mokesčiais ir žmonėms nereikia niekur lakstyti, ieškoti kokių nors dokumentų ir pan. Iš šios sumos mes mokame visus mokesčius, valstybines rinkliavas už dokumentų gavimą ir t.t. ir pan., - taigi mums lieka beveik tik pusė sumos. Jeigu skyrybos vyksta "karo keliu"- tai kaina gali sudaryti 440-2900 €. ir šią sumą galima sumokėti dalimis. Mes dirbame bent 2-3 kartus pigiau, negu kiti ir turime tūkstančius žmonių, kurie mus pasirinko būtent dėl pigumo, kokybės ir greitumo. Atkreipkite dėmesį, kad vien tik žyminis mokestis valstybei gali sudaryti dešimtis tūkstančių litų, ir mes tikrai mokėsime padaryti taip, kad šis mokestis būtų sumažintas dešimtis kartų. Atminkite, kad skiriantis (karo keliu), mums išleistos sumos bus priteistos iš procesinio priešininko, tad kaip ir nieko neprarandate. 
Sensacija!!! Ypatingai sunkioms byloms suteikiame kreditus.


Kiek kainuoja skyrybos Lietuvoje?

Jeigu norite sužinoti, kiek kainuoja skyrybos Lietuvoje, rekomenduojame kreiptis į savo srities profesionalus, kurie šiuo klausimu gali suteikti išsamias konsultacijas. Tokių konsultacijų metu įvertinami įvairūs susidariusios situacijos aspektai, numatomos galimos išlaidos bei pasiūloma efektyvi pagalba.


Skyrybos bendru susitarimu

Jeigu abu su partneriu nusprendėte, jog nebenorite tęsti gyvenimo kartu, skyrybos kainuos mažiau negu skiriantis vieno sutuoktinio prašymu. Tokio proceso kaina, kartu su mokesčiais, gali svyruoti nuo 25 € iki 1440 €. Į šią sumą įeina ne tik profesionalų konsultacijos, pagalba tvarkant dokumentus, bet ir Lietuvoje taikomi mokesčiai, įvairios rinkliavos, kurias valstybei moka „Skyrybų centras“.


Skyrybos „karo keliu“

Išsiskirti tokiu būdu – gana sudėtinga ir tam dažnai prireikia skirti nemažai lėšų. Tačiau savo srities specialistai yra pasiruošę padėti net pačiais sunkiausiais atvejais. Tokia paslauga kainuoja nuo 440 € iki 2900 €. Taigi tai yra kelis kartus brangiau negu aukščiau minėtu atveju. Vis dėlto, svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog ši suma gali būti sumokama dalimis. Be to, skiriantis „karo keliu“ išleista suma gali būti priteisiama iš procesinio priešininko, todėl beveik nieko neprarandama.


Kiekviena situacija yra unikali ir skirtinga, todėl tiksliai įvardinti pinigų sumą gali būti sunku. Svarbu suprasti, kad į kainą įeina ne tik profesionalo konsultacija, bet ir atsiliepimo arba priešieškinio parašymas, žyminis mokestis, sutarčių, ekspertizės ar kitų bylai reikalingų dokumentų surinkimas, Jūsų atstovavimas teisme, bylinėjimosi išlaidos, kurias gali patirti oponentas.


Dėmesys – vaikų gerovei

Planuojant skyrybas, svarbu atsižvelgti ne tik į partnerių, bet ir į vaikų poreikius. Neretai vaikai tokio proceso metu patiria daug streso bei gali nukentėti finansiškai. Mes galime padėti ne tik greitai ir pigiai nutraukti santuoką Lietuvoje, bet ir pasidalinti kartu su partneriu sukauptą turtą, prisiteisti išlaikymą savo vaikams, pakeisti esamo išlaikymo dydį, nuginčyti ar nustatyti vaiko tėvystę ir t.t.


Filialai įvairiuose miestuose

Skyrybos atima nemažai laiko, todėl nedelskite ir pasirinkite arčiausiai Jūsų esantį mūsų įmonės filialą. Savo paslaugas teikiame skirtinguose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje, Druskininkuose, Telšiuose, Švenčionyse. Nesvarbu, gyvenate pietinėje ar kitoje Lietuvos dalyje, profesionalų komanda Jums padės!

Mūsų centras pirmauja pagal Lietuvoje sėkmingai įvykdytas skyrybas bei paruoštus skyrybų dokumentus. Todėl nesvarbu ar norite skirtis taikiai, ar „karo keliu“, mokama kaina atitiks suteiktų paslaugų kokybę.

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 10 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.

Pagarbiai

Skyrybų centro administracija

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044