Meniu
> Verta žinoti

Jeigu nusprendėte išsiskirti, metas tinkamai pasirūpinti savo santuokos nutraukimu. Greitos skyrybos Vilniuje Jūsų paslaugoms! Atsibodo nuolatiniai barniai su savo antrąja puse, pasiilgote ramybės, o galbūt trokštate būti nepriklausomi? Delsimas – susidariusios situacijos nepagerins, todėl kreipkitės į profesionalus. Paprastai niekam iš besiskiriančiųjų nesinori gaišti savo laiko bei eikvoti sveikatos, todėl reikalingas greitas santuokos nutraukimas.


Skyrybos – santykių pabaigos etapas, kuris ne tik dažnai sukelia neigiamas emocijas, reikalauja papildomo laiko, bet ir skyrybų profesionalų ar kitų specialistų pagalbos. Kaip išsiskirti su vyru, tačiau išsaugoti pagarbą bei orumą? Norint tai padaryti tinkamai, svarbu pasiruošti tiek emociškai, tiek teisiškai.


Norite išsiskirti? Nebesijaučiate laimingi santuokoje ir supratote, kad šis žmogus ne Jums? Kaip tai padaryti? Santuoką galima nutraukti tiek ginčo tvarka ,tiek ir be ginčo abiejų sutuoktinių sutikimu ar vieno sutuoktinio pareiškimu.


Ne visuomet pavyksta išsiskirti taikiai arba bendru susitarimu, kartais šis procesas yra inicijuojamas vieno sutuoktinio. Tokios skyrybos vieno sutuoktinio prašymu gali būti ne tik skausmingos, bet ir pareikalauti tam tikrų teisinių žinių. „Skyrybų centro“ profesionalai pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją, pasiūlyti efektyvius tokios situacijos sprendimus bei padėti sėkmingai išsiskirti.


Jeigu nusprendėte nutraukti santuoką, tuomet privalu surasti patikimus specialistus, kurie teikia savo paslaugas palankia skyrybų kaina. Norite sutaupyti, tačiau gauti kokybiškas paslaugas? Mūsų komanda Jums padės!


Egzistuoja dešimt skyrybų mitų ir pats populiariausias, esą žmonės mokosi iš patirties, tad antroji santuoka paprastai būna sėkmingesnė nei pirmoji. Iš tikrųjų, nors daug išsiskyrusių žmonių džiaugiasi sėkminga kita santuoka, vis dėlto kitose santuokose skyrybų procentas yra net didesnis nei pirmosiose.


Teismų praktiką formuojantis Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) priėmė sprendimą, kuriuo išaiškino, kokie teisiniai padariniai gali kilti nutraukus santuoką. Plenarinėje sesijoje išnagrinėję buvusių sutuoktinių iš Kauno bylą, teisėjai išaiškino, kad skyrybų atveju už asmenines skolas privalo atsakyti tik tas sutuoktinis, kuris pinigus pasiskolino ir neįrodo, jog skola buvo naudojama šeimos reikmėms.


Mane sumušė vyras, medikai konstatavo, kad padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas. Kreipiausi į policiją, tačiau man nurodė kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka. Kodėl policija dėl smurto nepradeda ikiteisminio tyrimo, kas gali mane apsaugoti?


Iš savo vaiko tėvo norėčiau prisiteisti išlaikymą vaikui.Tėvystę jis pripažino: vaiko gimimo liudijime yra nurodytas kaip vaiko tėvas.Susituokę nebuvome, kartu negyvename, vaikas visą laiką gyvena su manimi.Nuo ko man pradėti, kur kreiptis, norint prisiteisti išlaikymą?


2006 m. gruodžio 19 d. priimtas ir 2008 m. sausio 1 d. įsigaliojo Vaikų išlaikymo fondo įstatymas (Nr. X-987),pagal kurį mamoms nereikia pačioms reikalauti išlaikymo vaikams iš alimentų nemokančių tėvų.Jų prašymu Fondas gali mokėti išlaikymą, o piktybiniai alimentininkai taps valstybės skolininkais.


Skyrybų centro paslaugos net kelis kartus mažesnės nei Teisingumo ministro įsakymu Nr. 1R-85 patvirtintos rekomendacinės dokumentų rengimo kainos.

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044