Meniu
> Verta žinoti > Greitos skyrybos

Greitos skyrybos

Jeigu nusprendėte išsiskirti, metas tinkamai pasirūpinti savo santuokos nutraukimu. Greitos skyrybos Vilniuje Jūsų paslaugoms! Atsibodo nuolatiniai barniai su savo antrąja puse, pasiilgote ramybės, o galbūt trokštate būti nepriklausomi? Delsimas – susidariusios situacijos nepagerins, todėl kreipkitės į profesionalus. Paprastai niekam iš besiskiriančiųjų nesinori gaišti savo laiko bei eikvoti sveikatos, todėl reikalingas greitas santuokos nutraukimas.


Pigios skyrybos

Pigios skyrybos Vilniuje – tai puikus sprendimas pačiomis palankiausiomis kainomis. „Skyrybų centras“ veikia iš viso vienuolikoje Lietuvos miestų ir Jūsų patogumui turi net 3 filialus Vilniuje – Šiaurės miestelyje, Šnipiškėse ir Karoliniškėse. Per visą savo veiklos laikotarpį negavome nei vieno kliento skundo dėl savo paslaugų kokybės. Klientai renkasi mus, nes mūsų siūlomos skyrybos pigios ir greitos.

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 10 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.


Skirtingi skyrybų specialistai – skirtingiems poreikiams

Bendradarbiaujame su įvairiais psichologais, detektyvais, turto vertintojais ir galime pasiūlyti jų paslaugas. Teisininkai padeda sutvarkyti juridinius dokumentus bei susisiekti su teismu, psichologai suteikia pagalbą emocinių sunkumų įveikimui ir padeda išgyventi psichologines traumas, detektyvų paslaugos pravers tuomet, kai turima įtarimų dėl santuokinės neištikimybės, turto vertintojai nustato bendrą turtą bei padeda teisiškai jį paskirstyti.


Svarbu - savarankiškumas

Nors Jums ir labai pravers patyrusių specialistų pagalba, tačiau pirmiausia pasirūpinkite skyrybų sklandumu patys, tada jos bus pigios ir greitos. Elkitės apdairiai ir kontroliuokite savo emocijas – taip paspartinsite savo skyrybų eigą, o kuo ji bus trumpesnė, tuo pigiau atsieis. Jeigu susiduriate su netikėtais sunkumais ar atsidūrėte išties komplikuotoje situacijoje – esame pasirengę padėti Jums, vieni kovoje neliksite.


Koks greičiausias būdas nutraukti santuoką?

Greičiausias būdas nutraukti santuoką – skyrybos bendru sutarimu. Norint išsiskirti šiuo būdu reikia atitikti tris sąlygas:

  • nuo santuokos pradžios turi būti praėję bent metai;
  • sutuoktiniai turi raštiškai sutarti dėl turto padalijimo bei vaikų priežiūros;
  • abu sutuoktiniai turi būti visiškai veiksnūs.

Vienam sutuoktiniui esant teismo pripažintu teisiškai neveiksniu, negali būti priimami bendri sprendimai, nes neveiksnus sutuoktinis neatsako už savo veiksmus. Dėl šios priežasties, yra numatyta galimybė, jog neveiksniu sutuoktiniu gali pasirūpinti globėjas, globos bei rūpybos institucija ar prokuroras. Tokiu atveju santuokos nutraukimas atliekamas vieno sutuoktinio prašymu.

Pasirūpinsime Jūsų skyrybomis, kad ir kokiomis aplinkybėmis jos būtų vykdomos. Siekiame, kad išsiskirtumėte kaip įmanoma greičiau, patogiau, sugaištumėte mažiau laiko bei sveikatos. Greitos bei pigios skyrybos Jūsų paslaugoms!

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044