Meniu
> Verta žinoti > Skyrybų kaina

Skyrybų kaina

Jeigu nusprendėte nutraukti santuoką, tuomet privalu surasti patikimus specialistus, kurie teikia savo paslaugas palankia skyrybų kaina. Norite sutaupyti, tačiau gauti kokybiškas paslaugas? Mūsų komanda Jums padės!


Išsiskirkite už mažesnę kainą

Norint nutraukti santuoką, tenka sumokėti nemažą žyminį mokestį valstybei. Skiriantis dėl sutuoktinio kaltės ir kylant konfliktams šis mokestis gali siekti net nuo 289 € iki 2 896 €. Be abejo, tikslios išlaidos priklausys nuo to, kokio dydžio yra sukauptas turtas, kiek yra kreditorių , kokio norima rezultato bei daugybės kitų veiksnių. Jeigu sutuoktiniai buvo įsigiję turto už paskolą, šie procesai gali būti dar sudėtingesni, tačiau nėra kliūties, kurios negalėtume įveikti – esame vieni geriausių bei labiausiai patyrusių specialistų, gebame veikti greitai ir efektyviai ir padėti Jums net pačiose sunkiausiose situacijose.

Mūsų paslaugos teikiamos kelis kartus žemesnėmis kainomis, negu jas teikia dauguma kitų Lietuvoje veikiančių įmonių, galime padaryti taip, kad žyminis mokestis valstybei būtų ženkliai sumažintas.

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 10 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.


Sutaupykite skyrybų proceso metu

Svarbiausia, ką galime pasiūlyti – tai 2-3 kartus mažesnė nei kitur paslaugų kaina. Būtent todėl mus jau yra pasirinkę tūkstančiai klientų visoje šalyje. Savo paslaugas taip pat teikiame užsienyje, padedame išsiskirti kitoje šalyje gyvenantiems sutuoktiniams, teikiame konsultacijas kaip prisiteisti alimentus iš svetur gyvenančio vaiko tėvo.


Kaip skiriantis dalinamas finansinis turtas?

Kaina, mokama už skyrybas, ne vienintelis su finansais susijęs aspektas, kurį svarbu žinoti. Jeigu santuokos metu įsigijote obligacijų ar kitos rūšies vertybinių popierių, sukaupėte finansinę atsargą, pavyzdžiui, santaupas grynais, sutuoktiniams priklausančios turto dalys nustatomos šalių susitarimu arba teismo sprendimu.

Dažnai priimamas sprendimas, jog tam tikros rūšies sukauptas turtas atitenka vienam partneriui, o kitos rūšies – kitam. Dar vienas būdas padalinti ne grynuosius pinigus – atsižvelgti į tai, kuris iš sutuoktinių sumoka finansinę kompensaciją už sukauptą turtą. Kilus ginčui, gali būti nusprendžiama sukauptą turtą likviduoti, o lėšas, gautas iš pardavimo, paskirstyti pagal numatytas turto dalis.


Kas vyksta su bendromis skolomis?

Skyrybų metu dalinamas ne tik partnerių sukauptas turtas, bet ir skolos. Nesvarbu, jog santuoka yra nutraukiama, verta nepamiršti turimų įsipareigojimų kreditoriams. Žinoma, kartais kreditoriai gan aiškiai pritaria finansinių skolų palikimui vienam partneriui, tačiau dėl to svarbu laiku susitarti.

Skyrybų kaina – ilgalaikė investicija į Jūsų gyvenimo gerovę. Todėl rinkitės profesionalią pagalbą, už kurią pas mus sumokėsite pigiau negu kitur!

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044