Meniu
> Skyrybos > Kodėl nepatariame nutraukti santuoką internetu

Kodėl nepatariame nutraukti santuoką internetu

Kaip oficialiai pripažinti savo srities lyderiai nepatariame jokiais būdais santuoką nutraukti internetu, kadangi:
  1. Skyrybos yra sudėtingas procesas, kurį lydi skausmas, pyktis, liūdesys, nusivylimas, todėl nusprendus žengti skyrybų žingsnį yra būtina pasikonsultuoti su profesionaliu skyrybų srities teisininku. Pradėtas neteisingas skyrybų procesas, gali sukelti nepataisomas pasekmes (ypač materialines) visam likusiam Jūsų gyvenimui. Praktikoje pastebima, kad skyrybų paslaugų internetiniai dokumentų paketai yra parengti šabloniškai ir itin dažnai neatitinkantys skiriančiųjų situacijos. Todėl priėmus sprendimą skirtis būtinai reikalinga betarpiška konsultacija ( gyvas pašnekesys) su skyrybų profesionalais, kurio metu Jums bus išaiškinta visos teisinės pasekmės atitinkančios Jūsų situacijos aplinkybes.

  2. Skyrybos internetu – tai tas pats kaip „gerti “Cola-Cola“ ar ‚,Sprite“ vietoje sulčių iš šviežiai surinktų Dzūkijos nacionaliniame parke žemuogių“, nes šiais globalizacijos laikais, totalaus skubėjimo, įtampos laikais betarpiškas susitikimas ir pokalbis , jo metu duotas patarimas gali ne tik sutaupyti Jūsų pinigus, užsitikrinti bent minimalų finansinį gerbūvį ateičiai, bet ir padėti išsaugoti šeimą, nes mes bene vieninteliai klientams siūlome konkrečius būdus kaip tai padaryti.

  3. Betarpiško susitikimo metu galite sužinoti tai, ko jokios konsultacijos internetu Jums neduos, pavyzdžiui, kad Jums priklauso teisė gyventi kito sutuoktinio(ės) asmeninės nuosavybės teise dar iki santuokos įgytame bute ( name), kad galite nuginčyti kito sutuoktinio(ės) sudarytus nesąžiningus sandorius (pav. buto dovanojimą ir kt.), kad Jums skiriantis priklauso didelė piniginė kompensacija už sutuoktinio (ės) santuokos metu vykdytas asmenines įgytas prievolės iki santuokos sudarymo ir kitos kompensacijos, teisės atsižvelgiant į santuokos metu įgytas/ turėtas pareigas. Siekiant apginti savo kaip sutuoktinio ( ės) teises skyrybų byloje būtinas betarpiškas (gyvas) bendravimas su profesionaliu skyrybų srities specialistu, kuris išanalizavęs susitikimo metu pateiktas aplinkybes Jums pateiks priimtiniausią Jūsų teisių užtikrinimo apsaugą skyrybų byloje.

  4. Skiriantis internetu beveik visiškai išnyksta galimybė pareikalauti žalos už neteisingai Jums suteiktą konsultaciją informaciją, internetu parengtus skyrybų dokumentus, neišaiškintas neigiamas pasekmes, kurios atsirado teismo sprendimui įsiteisėjus ir kas įtakoja pasunkėjusį tolimesnį gyvenimą (ypač esant brandžiame amžiuje).

  5. Skiriantis internetu nenaudinga ir grynai dėl techninių aplinkybių, nes iškilus problemai ir neaiškumams Jūs negalėsite susiekti su Jums dokumentus pateikusiu asmeniu, ir išsiaiškinti atsakymą į kilusią problemą, kadangi kompiuterinės programos pagalba Jums buvo pateikti skyrybų dokumentai. Skiriantis internetu Jūs taip pat nežinosite ar Jums pateikti dokumentai buvo parengti kvalifikuoto teisininko, nes niekada nežinosi kas yra kitapus kompiuterio ekrano.

  6. Skiriantis internetu Jūs taip pat negausite ir moralinės paramos, nuoširdaus patarimo dėl pasirinkto skyrybų kelio, nes tik gyvo bendravimo metu yra matomos Jūsų emocijas. Kitapus ekrano sėdintis asmuo negalės Jums patarti dėl priimto sprendimo skirtis, nes Jūsų išgyvenimai jam nebus matomi, o kaip žinia skyrybų procese itin dažnai pasitaiko didelių psichologinių išgyvenimų, abejonės dėl santuokos nutraukimo ir pan. Skirdamiesi internetu Jūs prarandate galimybę išgirsti patyrusio asmens patarimą, kuris galbūt padėtų Jums apsispręsti, kad nekankintų amžinos abejonės. Mes teikiame skyrybų paslaugas ne siekdami tik išskirti sutuoktinius, bet ir duodami patarimus padedame išsaugoti šeimas, nes itin dažnai pasitaiko ir tokių situacijų, jog priimtas noras skirtis būna spontaniškas, neapgalvotas ar su siekiu atkeršyti sutuoktiniui. Tik gyvo bendravimo metu galima išsiaiškinti aplinkybes susijusia su santuokos nutraukimo pasekmėmis, galimybes išsaugoti šeima pradėjus skyrybų procesą ir pan. Todėl pasirinkdami mus gaunate ne tik profesionales konsultacijas dėl skyrybų pasekmių, bet ir moralinės paramos palaikymą, kurį skiriantis internetu tikrai prarandate galimybę gauti.
Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044