Meniu
> Skyrybos > Kur kreiptis dėl skyrybų?

Kur kreiptis dėl skyrybų?

Ieškote, kur kreiptis dėl skyrybų? Netikite, jog galima išsiskirti greitai ir pigiai? Nuo šiol galima tai padaryti pasinaudojus labiausiai patyrusių skyrybų specialistų paslaugomis Lietuvoje. Skyrybos – tai nelengvas procesas, sudaromas dvejų arba vieno sutuoktinio iniciatyva ir kurį reglamentuoja valstybės įstatymai. Todėl Jums prireiks specialistų, galinčių padėti sutvarkyti teisinius dokumentus pagalbos.


Palankiausios sąlygos skyryboms

Jeigu ieškote, kur kreiptis dėl santuokos nutraukimo, esame Jūsų paslaugoms. Skyrybų centre, įsikūrusiame jau daugiau nei prieš 16 metų, dirba vieni geriausių teisininkų, galinčių pasirūpinti greitomis bei pigiomis skyrybomis. Šiuo metu esame oficialiai pripažinti vienais geriausių Lietuvoje ir galime padėti išsiskirti rekordiškai greitai – vos per keletą dienų. Savo paslaugas siūlome už kur kas mažesnes kainas nei kiti Lietuvoje, dėl to mus pasirenka daugelis klientų.

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 16 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.


Kas įtakoja skyrybų sudėtingumą?

Paprastai skyrybos atima daug laiko, pinigų bei sukelia nemalonių rūpesčių. Gera naujiena ta, kad Jūs patys galite palengvinti sau situaciją pasinaudodami specialistų patyrimu ir kreiptis į juos pagalbos. Svarbu ir tai, kokiomis aplinkybėmis vyksta skyrybos. Kai sutuoktiniai išsiskiria bendru sutarimu, viską galima padaryti greičiau, tokiu atveju paprasčiau pasidalinti bendrą turtą. Tačiau, vykstant skyryboms vieno sutuoktinio prašymu, neretai kyla konfliktų. Tokios skyrybos sudėtingesnės, užima daugiau laiko, dėl to prireikia daugiau paslaugų, susikaupia didesnės išlaidos.


Kilus nenumatytiems sunkumams

Jeigu jaučiatės vieniša(-as), Jūsų nepalaiko buvęs sutuoktinis, negalite gauti sau teisėtai priklausančios turto dalies ir nežinote, kur galite kreiptis pagalbos, pasinaudokite mūsų paslaugomis. Teisiniuose sprendimuose Jums visada padės patyrę skyrybų profesionalai. Susisiekiame su teismu, sutvarkome svarbiausius dokumentus, galime nukreipti Jus pas reikiamus specialistus, padedame sukoordinuoti savo veiksmus tam, kad santuokos nutraukimo procesas vyktų kuo įmanoma sklandžiau bei greičiau.


Pagalba išskirtiniais atvejais

Kreipkitės į mus dėl skyrybų – mes padėsime Jums net pačiais sunkiausiais atvejais. Neretai sudėtingose situacijose žmonės pasimeta ir nežino, ką daryti. Valstybės reglamentuojami įstatymai yra griežti, dažnai yra nelengva teisiškai išsiskirti, ypač esant komplikuotai situacijai. Be to, kiekvienoje valstybėje kiek kitokia teisinė sistema, todėl jeigu norite išsiskirti gyvendami užsienyje, svarbu žinoti specifinius tos šalies teisinius niuansus. Mes padėsime tai padaryti su žymiai mažiau rūpesčių.

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044