Meniu
> Verta žinoti > Kaip išsiskirti su vyru?

Kaip išsiskirti su vyru?

Skyrybos – santykių pabaigos etapas, kuris ne tik dažnai sukelia neigiamas emocijas, reikalauja papildomo laiko, bet ir profesionalių teisininkų ar kitų specialistų pagalbos. Kaip išsiskirti su vyru, tačiau išsaugoti pagarbą bei orumą? Norint tai padaryti tinkamai, svarbu pasiruošti tiek emociškai, tiek teisiškai.


Skyrybų specialisto reikšmė skyrybų procese

Jeigu nusprendėte išsiskirti, pasirinkite tikrą profesionalą, kuris gali padėti įvertinti situaciją objektyviau. Tokia pagalba leidžia geriau suvokti savo galimybes byloje, parinkti tinkamus įrodymus, sutaupyti brangaus laiko. Savo srities specialistas padės Jums parengti tinkamą teismo posėdžio taktiką bei pasiruošti argumentuotą kalbą.


Kokie dokumentai reikalingi skyryboms su vyru?

Siekiant išsiskirti „karo būdu“ svarbu pasirūpinti šiais dokumentais: santuokos liudijimo originalu, asmens dokumentų, vaikų gimimo liudijimų, kreditorinių įsipareigojimų sutarčių, vykdomųjų antstolių raštų kopijomis, iš darbovietės gautų pusės metų pajamų pažyma, įrodymais apie išlaidas vaikams ir kt.

Skiriantis bendru sutarimu, rekomenduojame turėti: santuokos liudijimo originalą, jeigu turite nepilnamečių vaikų, jų gimimo liudijimo originalus, sutuoktinių skolų ar nuomos sutartis. Be to, svarbu susitarti, kokiu principu planuojama padalinti santuokoje įgytą nekilnojamąjį turtą, transporto priemones, parinkti gyvenamąją vietą vaikams, mokamų alimentų dydį.


Kodėl verta nedelsti?

Jeigu skyrybos tęsiasi pernelyg ilgai, gaištamas kiekvienam brangus laikas bei kuriamos nereikalingos iliuzijos. Nuolatiniai ginčai, susitaikymai bei iš naujo pergyvenamos išsiskyrimo stadijos – nesuteikia nieko naudingo. Savo srities specialistai padės kruopščiai pasiruošti teismo posėdžiui, todėl jo gali prireikti tik vieno. Nusprendus išsiskirti taikiai ir tinkamai parengus sutartį, skyrybų laikas dar labiau sutrumpėja.

Vis dėlto, sprendžiant bylą ginčo keliu gali tekti šiek tiek palaukti. Dažniausiai po teismo posėdyje pateikto nuosprendžio suteikiamas apie 30 dienų terminas, per kurį galima apskųsti sprendimą. Jeigu skundas nėra pateikiamas, priimtas sprendimas įsigalioja. Kartais kreditoriai prieštarauja dėl skolinių įsipareigojimų tvarkos paskirstymo. Tokiu atveju rekomenduojame taupyti savo laiką ir nusileisti bankui.

Jeigu norite greitai bei sėkmingai išsiskirti su partneriu, pasinaudokite aukštos kokybės ir patikimomis Skyrybų centro paslaugomis bei nepamirškite, kad išsiskyrimas – išgyvenimas, kuriam reikalingas ne tik emocinis pasirengimas, bet ir profesionali teisinė pagalba. Mūsų įmonė gali pasigirti klientų išskyrimu tik per 3 dienas, todėl nedelskite ir kreipkitės į mus!

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 10 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044