Meniu
> Verta žinoti > Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu

Skyrybos vieno sutuoktinio prašymu

Ne visuomet pavyksta išsiskirti taikiai arba bendru susitarimu, kartais šis procesas yra inicijuojamas vieno sutuoktinio. Tokios skyrybos vieno sutuoktinio prašymu gali būti ne tik skausmingos, bet ir pareikalauti tam tikrų teisinių žinių. „Skyrybų centro“ profesionalai pasiruošę suteikti visą reikiamą informaciją, pasiūlyti efektyvius tokios situacijos sprendimus bei padėti sėkmingai išsiskirti.

Nutraukiant santuoką vieno sutuoktinio prašymu , nėra reikalaujama abiejų sutuoktinių bendro sutikimo. Santuoka vieno sutuoktinio prašymu, kuris paduodamas pareiškėjo gyvenamosios vietos apylinkės teismui, gali būti nutraukta esant bent vienai iš šių sąlygų:

  1. sutuoktiniai gyvena skyrium (separacija) daugiau nei vienerius metus;
  2. vienas sutuoktinis po santuokos sudarymo teismo sprendimu pripažintas neveiksniu šioje srityje ar ribotai veiksniu šioje srityje;
  3. vienas sutuoktinis teismo sprendimu pripažintas nežinia kur esančiu;
  4. vienas sutuoktinis atlieka laisvės atėmimo bausmę ilgiau nei vienerius metus už netyčinį nusikaltimą.

Reikalingi dokumentai, skiriantis ne bendru sutarimu

Vieno partnerio prašymu vykdomoms skyryboms svarbu turėti santuokos liudijimo originalą, asmens dokumento ir vaikų gimimo liudijimų kopijas. Be to, verta pasirūpinti kreditorinių įsipareigojimų sutartimis, vykdomųjų antstolių raštais ar jų kopijomis. Kiti reikalingi dokumentai: pusės metų laikotarpio pažyma apie iš darbovietės gautas pajamas, vaikų išlaidų įrodymai ir pan.


Kaip pasiruošti skyryboms?

Pirma, pasistenkite surinkti kuo daugiau sutuoktinio kaltę patvirtinančių įrodymų. Bendrų lėšų švaistymas, girtuokliavimas ar neištikimybė – tai tik keletas tokių įrodymų pavyzdžių. Antra, susiplanuokite galimas išlaidas. Kruopštus finansinis pasiruošimas suteiks daugiau pasitikėjimo savimi. Trečia, nesidalinkite konfidencialia informacija su pašaliniais žmonėmis, išskyrus savo advokatu. Tokiu būdu apsisaugosite nuo galimo informacijos nutekėjimo ar jos panaudojimo prieš Jus.


Bažnytinės santuokos anuliavimas

Bažnyčioje sudarytos santuokos sakramentas – reikšmingas ir neatšaukiamas aktas. Katalikų tikėjime priimta remtis nuostata, jog tokia santuoka negali būti visiškai anuliuojama. Taip yra todėl, nes sakramento metu sutuoktiniai sąmoningai bei laisva valia nusprendžia gyventi kartu visą gyvenimą ir įsileisti Dievą kaip trečią asmenį. Todėl norint sėkmingai nutraukti visus ryšius su partneriu, svarbu pasitelkti profesionalų pagalbą.

Mes suteiksime Jums reikiamą pagalbą, profesionalius teisinius patarimus ir užtikrinime sklandų bendradarbiavimą tiek vieno, tiek abiejų sutuoktinių inicijuojamų skyrybų metu.


Mes galime jums padėti !!!

Esame skyrybų lyderiai Lietuvoje todėl galime garantuoti Jums aukščiausios klasės paslaugas, nesvarbu, ar gyventumėte užsienyje, ar Lietuvoje – santuoka gali būti nutraukta vos per kelias dienas bei už prieinamą kainą. Per 10 veiklos metų padėjome išsiskirti daugiau kaip 30 000 žmonių Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių tautiečių ir negavome nei vieno nusiskundimo iš klientų. Nei viena teisinių paslaugų įmonė Lietuvoje negali pasidžiaugti tokia patirtimi kaip mūsų. Paslaugas teikiame ne tik pigiai, bet ir maksimaliai prisitaikome prie kliento poreikių ir pageidavimų. Esant poreikiui ir tam tikrom sąlygom klientas gali nutraukti santuoką neiškėlęs kojos iš namų, nesvarbu ar jis būtų Lietuvoje ar užsienyje.

Be to kliento pageidavimu, nutraukus santuoką galime išimti ištuokos liudijimą ir persiųsti jį klientui ir tai klientui nekainuos nei cento !!!.

Specializuota teisinių paslaugų bendrovė
(šeimos teisiniai santykiai)
U A B “Tikroji turto kaina”
Skyrybų centras
P.Lukšio g. 2-214, LT-08221 Vilnius
m. k. 300515206, reg. pažymėjimas Nr. 085923
PVM m.k. LT100003149614
A. s. LT85 7044 0600 0529 5932
AB "SEB Vilniaus bankas", banko kodas 7044